суббота, 23 октября 2010 г.

Встреча представителей организаций МДИ и "Альраид"

В четверг, 21.10.2010 , члены "Молодёжной дипломатической инициативы" посетили Всеукраинскую ассоциацию общественных организаций "АЛЬРАИД".
Основной задачей организации является культурно-просветительская и благотворительная деятельность.

среда, 20 октября 2010 г.

Роль дипломатических представительств в двусторонних отношениях Украина-Россия

Молодёжная дипломатическая инициатива, при поддержке Посольства Российской Федерации и центра «Россотрудничества», провели встречу с советником-посланником Посольства Российской Федерации в Украине Лоскутовым Всеволодом Владимировичем на тему «Роль дипломатических представительств в двусторонних отношениях Украина-Россия». 

вторник, 19 октября 2010 г.

20.10.2010 в 17.00 Молодежная дипломатическая инициатива, Посольство Российской Федерации и центр "Россотрудничество" организовывают встречу с советником-посланником Посольство Росийской Федерации Лоскутовым Всеволодом Владимировичем, на тему "Роль дипломатических представительств в двусторонних отношениях Украина-Россия". Так же планируется просмотр фильма "Коктейль Молотова". Встреча состоится по адресу г. Киев ул.Борисоглебская 2, актовый зал.

понедельник, 11 октября 2010 г.

Тренінг з гри в парламетські дебати

14.10.2010 в 17-00 в актовом залі Національного авіаційного університету буде проведено перший тренінг з гри в парламентські дебати британського формату.
Буде ввідна щодо правил, та проведення пробної гри для ознайомлення. Участь можуть брати бажаючі з аудиторії.

пятница, 8 октября 2010 г.

«Лист миру, дружби та співпраці»

Шановні друзі!
Міжнародний центр народної дипломатії (м. Кременчук) проводить акцію «Лист миру, дружби та співпраці».
Якщо Ви є принциповим прихильником миру, звертаємось до Вас з проханням підтримати цю акцію.

четверг, 7 октября 2010 г.

Гостеприимный СНГ


 06.10.2010 в 17-00 состоялась вторая лекция долгосрочного проекта по современной дипломатической деятельности, на тему современной ситуации стран СНГ, роль СНГ в международных отношениях. 

вторник, 5 октября 2010 г.

Лекція Біла Клінтона для студентів

 


 


4 жовтня в Дипломатичній академії за підтримки Фонду Віктора Пінчука була проведена зустріч президента США Біла Клінтона із студентами. Формат був окреслений як лекція із ввідним словом президента, а згодом розпочалось обговорення у вигляді запитання-відповідь, в якому пан президент прийняв активну участь провівши певну дискусію із студентами. Зустріч розпочалась із вступного слова пана Віктора Пінчука, і згодом розмову розпочав пан Білл Клінтон. Дана публікація являється оглядом цієї лекції.

суббота, 2 октября 2010 г.

МНР та МОНД провели тренінг з чорної риторики


1 жовтня поточного року для представників Молодіжного об'єднання народних дипломатів та Молодого Народного Руха відзначилося зустріччю з відомим українським тренером Євгеном Богодістовим. На зустрічі також були присутні члени Молодіжної дипломатичної ініціативи.
В конференц-залі «Народного Руху України» молоді дипломати та просто зацікавлені гучною рекламою люди переймали досвід застосування чорної риторики в досить відомого та професійного майстра слова. 

Почалася зустріч невчасно. Виною тому стало зовсім не запізнень вельмишановного «ритора». Навпаки. Він з’явився заздалегідь та, як здалося, на всі 100%  приготувався до зустрічі зі спраглими до знань студентами. Тут вся справа саме в цих досить не пунктуальних студентах!.. Тож подякувавши тих, хто прийшли вчасно, запропонував всім іншим пояснити істинну причину запізнення. При тому додав, що відмовка «була пробка!» чи там «не міг довго знайти вул. Гончара 33» аж ніяк не пройде! Та щоб ті довго не ломали голову над придумуванням більш оригінальних причин запізнення, запропонував їм свою — істинну(!): «Зараз кожен з запізнених вийде сюди до мене та заявить що, я зовсім не поважаю вас, Євген, саме тому дозволив собі запізнитися!».
Як виявилось пізніше це був один з ледь не найефективніший спосіб боротьби з непунктуальністю та перший прийом оратора змусити поважати або хоча б слухати промовця.
З самого початку заінтригувавши публіку тренер продовжив. Вже майже не улосумнівів, що далі буде просто «щось!». Аудиторія була напружена. Не знала, що ж далі можна очікувати від цього диво-викладача. Не втішала навіть чашка якогось напою, на кшталт чаю або кави, на столі ритора, що ніби створювала домашню атмосферу та додавала розмові якоїсь теплоти чи то ілюзію щирості!
Мабуть через це все зовсім не дивно, що першим питанням від аудиторії було «Навіщо ви це робите?». Бо в наші часи економічної нестабільності та досить несправедливого матеріального розшарування суспільства далеко не кожен просто так «за велике дякую» витратить півтори години свого життя. Але ж на цей раз і справді було так! «Мені цікаво вчить молоде покоління чомусь корисному. Приємно ділитися знаннями, спілкуватися з новими цікавими людьми та й взагалі подобається виступати перед публікою!» — почули слухачі у відповідь.
Можу завірити що повірили в це десь добра половина присутніх враховуючи й мене! Останні чомусь заморочувались над виганням власної більш корисної причини здійснення цього уроку риторики. Про результати цього розумового процесу мені, нажаль, не відомо.
Загалом, зустріч пройшла досить продуктивно та час пролетів зовсім непомітно. Присутні навчилися основним трюкам чорної риторики та навіть відразу ж перейшли до тренувальної практики. А наприкінці ритор проголосив «Ми скажемо «НІ!» багатоверсіоності!». І тут вже розумій як хочеш!

Юлія ПАВЛЕНКО

Бессмертный творец вечной музыки

«Музыка - высшее в мире искусство», - сказал однажды великий русский писатель, Лев Николаевич Толстой. В этом убедились представители Молодежной дипломатической инициативы, посетив открытие «Киевских Дней музыки Андрея Петрова», которое проходило в Российском центре науки и культуры 1 октября 2010 года в Международный День музыки. Это событие посвящено 80-летнему юбилею со дня рождения великого и знаменитого русского композитора Андрея Павловича Петрова.

среда, 29 сентября 2010 г.

Инициируем дружбу!

22 сентября 2010 года состоялась встреча представителей Молодежной дипломатической инициативы, Россотрудничества и Посольства Российской Федерации в Украине. 

вторник, 21 сентября 2010 г.

Досвід Латвії в євроінтеграції

21 вересня в Посольстві Латвії була проведена зустріч активу Молодіжної дипломатичної ініціативи і Надзвичайного та Повноважного Посла Латвії в Україні пана Атіса Сянітса. Була почата дискусія на тему досвіду Латвії в євроінтеграції, як корисний приклад для України. Також була обговорена наявна ситуація в нашій державі. 

пятница, 10 сентября 2010 г.

Диверсифікація джерел енергозабезпечення для Європи: арабський варіант

  Автор: Мариняк Святослав 
Європа у пошуках ресурсів звертається до альтернативних варіантів, і одним з таких являються арабські країни, енергоресурси котрих здатні певним чином задовольнити ненаситні бажання старого континенту. Проте і між постачальником, і між посередником і між споживачем існують свої інетереси і кожний неофіційно переслідує свої меркантильні цілі.

воскресенье, 5 сентября 2010 г.

Фрагмент статьи о дресс-коде.

Статья: "Дресс-код украинских политиков и чиновников"
03.03.2010 08:10
По материалам: СЕГОДНЯ

Источник: http://www.domik.net/mod/main/news/life/news84146.html

Дипломатический протокол и правила хорошего тон. Интервью Компа&ньоН.

Галина Науменко, главный специалист по протоколу в МИДе Украины, рассказывает в интервью «&» о тонкостях «искусства хороших манер», необходимых в серьезном деловом мире
Источник http://www.companion.ua/Articles/Content/?Id=2443&Callback=73
23 января 2003 , Автор: Мария Сырчина

суббота, 28 августа 2010 г.

Декiлька слiв про молодіжну політику

Я дотримуюся думки, що в даний момент необхідно розвивати галузь молодіжної політики, виховувати покоління майбутніх політиків і дипломатів. 
У державних верхах вже не раз наголошувалося на необхідності в молодих політичних лідерах. З огляду на сучасні тенденції і реалії розвитку цієї сфери можна визначити як найменш два підводнi брили:

вторник, 24 августа 2010 г.

Правила сигарного этикета

 "Отберите у меня сигару, и я начну с Вами войну" - Сэр Уинстон Леонард Спенсер-Черчилль.
Курение сигар - тонкое и изощренное искусство, которое имеет свои правила и традиции. Несомненно дипломату необходимо знать как правильно курить сигары, дабы показать пример и проявить изысканность в манерах. Соблюдение сигарного этикета - важная часть протокола, одна из составных, по которой складывается общий облик человека и впечатление о его манерах.
Предлагаем Вам ознакомиться с правилами сигарного этикета, приведенными ниже.

Протокольне реагування на святкові та урочисті події в іноземній державі

Національне свято - символ держави поряд із такими символами, як прапор, герб і гімн. Це свідчення важливої, а іноді поворотної події в житті народу (перемоги революції, звільнення від загарбників, досягнен­ня національної незалежності). У країнах з монархічним устроєм в якості державних свят зазвичай визнані дні народження монархів.
У міжнародній протокольній практиці прийнято реагувати на найваж­ливіші події в житті закордонних партнерів, зокрема відзначати націона­льні свята іноземних держав. Характер та обсяг відповідних заходів за­лежать від стану відносин між державами.

Вітаємо з Днем Незалежності України

Шановні колеги та читачі, вітаємо Вас з Днем Незалежності України. У цей світлий день варто згадати всі досягнення наших предків на шляху до визволення держави і всі перешкоди, які вони подолали. Нам варто подякувати їм за самовідданість, відданість справі і патріотизм.

Сьогодні перед нами стоїть не менш важливе завдання - зберегти незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Сприяти подальшому розвитку України, її економічного підйому, інтеграції до Європейського Союзу, формування позитивного іміджу на міжнародній арені.

У цей день бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів і звісно ж - щастя. Завжди пам'ятайте, поважайте свою країну та її населення, задля благополуччя і щастя якого ми всі працюємо і живемо! Адже Україна - найбільше багатство нашого народу, а народ - дорогоцінне багатство України!
 З Днем Незалежності України!

Протокол прапора ООН

Історія прапора ООН починається з емблеми Конференції в Сан-Франциско, яка являла собою кругле зображення карти світу. 7 грудня 1946 р. Асамблея затвердила ескіз Конференції в Сан-Франциско у вигляді офіційної печатки й емблеми ООН. Переглянутий варіант емб­леми представляв собою карту світу з полярною рівновіддаленою ази­мутальною проекцією, оточену двома маслиновими гілками. 20 жовтня 1947 р. Асамблея прийняла резолюцію, у якій оголошувалось, що пра-п ООН - це офіційна емблема, затверджена Генеральною Асамбле­єю яка розміщена в центрі на світло-блакитному тлі. 19 грудня 1947 р. Генеральний секретар ООН видав Положення про прапор, з 1 січня 1967 р. діє Регламент прапора ООН.

Протокольні норми використання іноземного державного прапора

 У кодексах державних прапорів відсутні правила вивішування прапора під час перебування високих державних діячів за кордоном, тому що всі питання такого роду вирішуються службою протоколу країни відвідування.
Законодавчі акти держав не встановлюють обов'язкової вимоги виві­шувати державний прапор власної країни при вивішуванні прапора іншої держави. Але відповідно до звичаєвої практики та на основі принципу поваги до державного прапора своєї країни, як правило, при вивішуванні прапора держави-гостя вивішується також і державний прапор країни-господаря. Якщо одночасно піднімають кілька державних прапорів, то кожний з них встановлюється на окремій щоглі (флагштоці). Флагштоки й прапори повинні бути однакового розміру. У мирний час відповідно до міжнародної практики забороняється розміщувати прапори на різних рів­нях, а також один над одним.

понедельник, 23 августа 2010 г.

Етикет Державного Прапора

Етикет державного прапора - система правил, які детально регламен­тують порядок використання прапора та поводження з ним в різноманіт­них ситуаціях. Використання державних прапорів під час проведення про­токольних заходів має особливе значення, оскільки саме з прапором асо­ціюється та чи інша держава. Виявлення пошани державному прапору є загальноприйнятою і однією із найстародавніших норм міжнародної прак­тики. Прапор вважається концентрованим відображенням, символом на­ціонального суверенітету, повага до нього завжди демонструє прояв дру­жнього, ввічливого ставлення до держави. З іншого боку, зневага до пра­пора держави вважається гіршою за образу офіційної особи - представни­ка даної країни, оскільки в такому випадку мова йде про вияв зневаги не до окремої особи, а до держави в цілому. З усіх невербальних засобів представлення держави на міжнародній арені національний прапор є най­більш політизованим, і тому етикет державного прапора посідає одне з найважливіших місць в системі норм міжнародної ввічливості держав.

З Днем Державного Прапору України

23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято — День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня. Відповідно до цього Указу Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації повинні забезпечити здійснення комплексу заходів щодо святкування Дня Державного Прапора України.

ООН в міжнародних відносинах. Конспект курсу "Міжнародні організації"


ООН в Міжнародних Відносинах
Питання
1. ООН: Історія створення цілі і принципи
2. Структура ООН, характеристика її органів
3. ООН і Україна
4. Основні напрямки діяльності ООН
а) миротворчість
б) контроль над озброєнням та роззброєнням
в) гуманітарна допомога і міжнародний розвиток
г) міжнародні конференції
5. Реформування ООН:
а) проблеми реформування РБ ООН
б) структурні зміни
в) перегляд фінансової і бюджетної політики ООН

Міжнародне Публічне Право. 2 вступні лекції

Тема 1: Юридична природа МП

Бере участь у діяльності міжн. Організацій в обсязі необхідному для ефективного забезпечення нац.інтересів, політичних, економічних, наукових, технічних, культурних, спортивних прав.

суббота, 21 августа 2010 г.

О чем говорят галстуки?

Психологи, проведя ряд тестов, нашли способ классифицировать мужчин по «галстучным» предпочтениям. 

Предлагаем Вам «Толковый словарь галстуков»:



суббота, 14 августа 2010 г.

Фултонская речь Черчилля

5 марта 1946 год. Вестминстерский университет, г.Фултон, штат Миссури, США.
Речь Сэра Уинстона Леонарда Спенсера-Черчилля.

пятница, 13 августа 2010 г.

"Маленькая победоносная война"

Маленькая победоносная война — фраза, описывающая боевые действия сильной армии против слабого противника с, казалось бы, заранее обеспеченной победой. Маленькая победоносная война часто имеет целью отвлечение внимание от внутриполитического положения и завоевание правителями поддержки за счёт патриотических настроений. Существуют многочисленные исторические примеры, в которых маленькая победоносная война оборачивалась крупномасштабным поражением.

четверг, 12 августа 2010 г.

Таинственный алмаз "Шах"

В алмазном фонде России хранится один красивый и необычный камень - алмаз в форме октаэдра, на котором сделана гравировка на персидском языке. Бриллиант под названием «Шах» весом 88,7 каратов не огранен, а просто отполирован, абсолютно прозрачный и имеет небольшой желтоватый оттенок.
Это необычный алмаз с необычной судьбой. Он побывал в руках гениальных ювелиров и им владели властелины нескольких стран. А в 1824 году его привезли Николаю I из Персии, чтобы откупиться за убийство великого автора «Горя от ума» А.С. Грибоедова…

Контактні дані дипломатичних представництв

Корисна інформація, яка надана представниками Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС"

вторник, 10 августа 2010 г.

Питання для вступу в Міністерство закордонних справ України

Питання для вступу в Міністерство закордонних справ України

Анализ книги. Жуль Камбон: “Дипломат”

План
1) Вступление
2) Дипломат
3) Переговоры
4) Дипломаты былых времён и недавнего прошлого
5) Дипломатический корпус
6) Консулы
7) Церемониал
8) Дипломатический язык
9) Демократия и война
10) Лига наций
11) Дипломатия будущего

понедельник, 9 августа 2010 г.

Современная дипломатия, быть или не быть?


В рассмотрении вопроса о реалиях современной дипломатии, не возможно не углубляться в прошлое, в историю развития этого искусства. Это поможет нам сформировать чёткую картинку и понять, как всё-таки трансформировалась дипломатия, и какие изменения были внесены.


Богдан Сташинский

Статья: Убийца, разоруженный любовью
Дата публикации: 07.11.2004
Источник информации: Книга "Великие Шпионы" под ред. Алена Даллеса, с.425-444.
журнал "Лайф", 2 сентября 1962 г.
Источник - http://www.peoples.ru/military/scout/stashinsky/index.html
Эта история очень интересна с точки зрения морали. Советы годами пытались вытравить из Сташинского всякие человеческие чувства, воспитывая из него выдрессированного робота-убийцу. Это чудовище в человеческом образе они вооружили специально разработанным средством, предназначенным исключительно для бесследного уничтожения.
И тем не менее любовь к своей жене-немке побудила Сташинского порвать с Советами, хотя, как следует из материалов суда над ним, в значительной степени сыграло роль и отвращение, которое он стал испытывать к своим хозяевам. После бегства Сташинский сознался в двух преступлениях, прекрасно понимая, что поплатится долгими годами заключения.

четверг, 5 августа 2010 г.

Зміни в дипломатії Російської Федерації




Выкладываю, на мой взгляд, очень важную информацию по внешней политики России, а именно Пятому Совещанию послов РФ, которое проводил сам Президент РФ Дмитрий Медведев.

среда, 4 августа 2010 г.

Знакомство. Теория.

Обретение знакомства связано с созданием благоприятных ситуаций, многие из коих могут возникать совершенно случайно, и здесь главное - не упустить подходящего момента.
Оптимальные варианты знакомства по своей сути зависят от профессии, пола, возраста, национальности, социального положения, культурного уровня, характера, привычек и всех прочих индивидуальных особенностей человека, а кроме того от его настроения, места действия, окружающей обстановки и иных в различной степени влияющих факторов.

Пара слов о графологии

 Иногда почерк может многое сказать о характере человек и его эмоциональном состоянии на момент написания. Не лишним будет знать некоторые базовые основы:

анализ книги Честерфильда "Письма к сыну"

Уважаемые друзья! Сейчас предлагаю вам свой анализ книги Честерфильда "Письма к сыну", книжка поистинне уникальная для того времени, когда она была написана, потому что большинство из тез можно применить и в нынешних реалиях. Наслаждайтесь, очень полезно для будущих дипломатов!

анализ книги Брайан Трейси. “Как съесть лягушку"

Чтение моего короткого изложения книги поможет вам ознакомиться с основными моментами организационной работы, понять на чём можно сэкономить кучу времени и как заставить себя учиться. Очень важно людям, которые всерьез намерены достичь высоких результатов в своей деятельности и у которых есть воля и стремление.

анализ книги Дейла Карнеги "как перестать беспокоиться и начать жить"

Все мы знаем что в дипломатической деятельности существует много поводов для стрессовых ситуаций, в прочем как и во всех других видах деятельности. Как правильно обходиться с этими проблемами, как уберечь свои нервы и трезвую голову, которая так нужна для аналитической деятельности и выдачи результата? Всё это вы можете узнать в небольшом анализе этой книжки.

анализ книги по brain building

Очень полезна в плане саморазвития, в том числе развития на дипломатическом поприще

Пріорітети діяльності МЗС на 2010 рік

Пропонуємо Вам перелік пріорітетів діяльності Міністерства закордонних справ України на 2010 рік

четверг, 3 июня 2010 г.

Приветствие




Добро пожаловать на блог, который я хочу посветить удивительному искусству - дипломатии. Действительно, дипломатия это не только наука, но и искусство, которому нужно учиться всю жизнь.
Я попытаюсь ознакомить Вас, уважаемые читатели, с философией дипломатии, её историей, выдающимися личностями в этой сфере. Вместе мы сможем проанализировать ту трансформацию, которая произошла с дипломатией начиная с древних времён и заканчивая текущими реалиями.
Я хочу чтобы Вы активно комментировали и попытаюсь приложить максимум усилий для того чтобы статьи были интересными, анализ книг был не слишком большим, но понятным. Я также буду приветствовать и делать публикации статей других авторов что позволит нам взвесить все за и против, различные подходы и понимание ситуаций, - сделать правильный выбор.
Этот блог будет полезен студентам любых специальностей, которым не берзразлично будущее человечества, будущее нашей науки. Очень надеюсь что этот блог поможет и школьникам, определиться с тем, чем они хотят заниматься в дальнейшем и, возможно, выбор будет в пользу дипломатической деятельности или даже в текущей деятельности, т.к. сейчас всё больше и больше оборотов набирает такое движение как молодёжная дипломатия. Что это такое и с чем его едят вы узнаете на страничках этого блога.
На сим в приветственной рече извольте закончить, наслаждайтесь и не забывайте об отзывах!